Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 09.03.2012, 23:36
Hanys napisał(a):Wyświetl post
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.
niech kazdy jebnie mu ignora i bedzie wyautowany
Odpowiedz cytując