Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 09.03.2012, 23:29
Hanys napisał(a):Wyświetl post
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.
jak widzisz ładnej piłki nie gramy, wpadnij jak zaczniemy to pogadamy.
Odpowiedz cytując