"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"
kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...
teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia
prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.