Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 09.03.2012, 23:24
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.
Odpowiedz cytując