Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
181
09.03.2012, 23:10
Hanys
napisał(a):
"Rozumiem
Czyli równie dobrze możesz za 10 lat wylądować na Cracovii, gdy ta będzie grać ładny i skuteczny futbol (
). Sam sobie wystawiłeś laurkę. To jest forum KIBICÓW Wisły Kraków, nie jakichś miłośników. Miłośnicy niech sobie oglądają Barcelonę."
Barcę oczywiście że oglądam, a do tego Arsenal, Borussię, czasami Manchester United. Cracovię też czasami oglądam... czasami ŁKS nawet obejrzę jak mi sie nudzi i nie mam nic do roboty.
Co z tego że to forum Wisły? Przy rejestracji nie było wzmianki żę jak nie jestem kibicem Wisły to mam zakaz wstępu. Poza tym widziałem tu nawet zarejestrowanych kibiców Legii... ja nie jestem wcale żadnym kibicem.
WSE
i mam nadzieję że dostaniesz bana.
"wejdz na forum barcy"
i co tam mogę sobie pogadać też o polskiej lidze? na takim forum barcy raczej się nie interesują nasza ekstraklasą, a ja się interesuję.
Dziękuję, nic więcej nie mam do powiedzenia. Co za żenada
Tylko Wisła!
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy.
- J. Mosdorf
Wizard
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wizard
Znajdź inne posty napisane przez Wizard