Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 09.03.2012, 22:57
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Chavez robił co mógł wcale źle nie zagrał. Zagrali na 0 z tyłu czyli z tego ich można rozliczać. Mam nadzieje ze to ostatni mecz Kirma i Paljica w tym sezonie.
Ta i kto za niego ? Nie wiem może Cupiał kogoś kupił tylko mnie ominęło ?
Ja liczyłem że Małeckiego przywróca, ale raczej nici z tego. Czyli Kirm będzie grał, no jest jeden, który go może posadzić na ławie. Gotów ? Uwaga bomba... Dragan Paljic
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.03.2012 o godz. 23:00.
..
Odpowiedz cytując