Ma_niek napisał(a):

|
Chavez robił co mógł wcale źle nie zagrał. Zagrali na 0 z tyłu czyli z tego ich można rozliczać. Mam nadzieje ze to ostatni mecz Kirma i Paljica w tym sezonie.
|
Ta i kto za niego ? Nie wiem może Cupiał kogoś kupił tylko mnie ominęło ?
Ja liczyłem że Małeckiego przywróca, ale raczej nici z tego. Czyli Kirm będzie grał, no jest jeden, który go może posadzić na ławie. Gotów ? Uwaga bomba... Dragan Paljic