Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline
#
131
09.03.2012, 21:28
Wisla macie tych chamow rozjechac za ten cyrk w czsie minuty ciszy. To sa wlasnie Poznaniacy
Baldur80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Baldur80
Znajdź inne posty napisane przez Baldur80