Bobek90 napisał(a):

Kosciol na swoj majatek tak samo zasluzyl jak szlachta i magnateria na swoj. Legalnie bylo, pytanie czy sprawiedliwie
|
Wiadomo, że szlachta, w ogóle cała pańska Polska to wielcy ciemiężyciele i okrutnicy. Nie było tam żadnej sprawiedliwości dla biednego i uczciwego człowieka. Na szczęście i dla niego pojawiła się rozsądna oferta, która już tą sprawiedliwości przywróci.
Niech tylko ten wyklęty lud ziemi powstanie i przywróci równowagę.
P.S. Tylko, żeby potem nie było płaczu, że znowu pod Warszawą epicki w....... odebrał.