thechris napisał(a):

Małe przypomnienie z kim dziś gramy:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html
Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.
Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.
|
Tak to jest wierzyć onetowi

sprawdz aktualne tabele ekstraklasy i w każdej masz Lecha a Amica to nasz sponsor tak dla przypomnienia.Zresztą tytuł tematu w którym piszemy jasno wskazuje z kim gracie... bez napinki ale musiałem wyjasnić

POZDRO