palikot napisał(a):

|
Jakby wliczali gości, to by podali informacje, że na G4, G5 nie ma biletów. Myśle, że od 11:00 zejdzie 1000 do pory meczowej, przed meczem jakieś 2 tys jak to zawsze bywa i będzie 21 tys czyli tyle ile na Standardzie + goście Czyli frekwencja ok 22-23 tys.
|
Po co mieliby pisać, że nie ma na G4 i G5 skoro na tamte sektory nigdy nie ma sprzedaży?