Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8088
Stary 09.03.2012, 14:42
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Szkoda wielka, bo mecz i pilkarsko i kibicowsko duzo ciekawszy niz wiekszosc ligowej młócki. I pewnie w te 18 tys. wlicza się 1600 fanów Amiki Wronki. To naprawdę kompromitujące klub liczby.

Jakby wliczali gości, to by podali informacje, że na G4, G5 nie ma biletów. Myśle, że od 11:00 zejdzie 1000 do pory meczowej, przed meczem jakieś 2 tys jak to zawsze bywa i będzie 21 tys czyli tyle ile na Standardzie + goście Czyli frekwencja ok 22-23 tys.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując