Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 09.03.2012, 12:11
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
Małe przypomnienie z kim dziś gramy:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html

Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.

Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.
Odpowiedz cytując