Misiak napisał(a):

Przyjeżdzamy po 3 punkty
Wisła 0
Lech 3
liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
|
Małe przypomnienie z kim dziś gramy:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html
Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.
Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.