Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20527
Stary 09.03.2012, 07:46
kornd napisał(a):Wyświetl post
W grudniu Basałaj mówił, że wynajęto około 50% skyboxów- nie wiecie jak jest teraz?
Ale nie zdziwilbym sie gdyby dziś rzeczywiście sprzedanych skyboxow było 25%. Z Basalajowa prawdomownoscia bywa przeważnie bardzo słabo. On pierniczy to co mu ślina na język przyniesie. Byle zaciemnic obraz i sytuacje.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 09.03.2012 o godz. 07:49.
Odpowiedz cytując