kornd napisał(a):

|
W grudniu Basałaj mówił, że wynajęto około 50% skyboxów- nie wiecie jak jest teraz?
|
Ale nie zdziwilbym sie gdyby dziś rzeczywiście sprzedanych skyboxow było 25%. Z Basalajowa prawdomownoscia bywa przeważnie bardzo słabo. On pierniczy to co mu ślina na język przyniesie. Byle zaciemnic obraz i sytuacje.