riv napisał(a):

http://www.weszlo.com/news/9740-Mogl...iadze_i_koniec
Wywiad z Sergeiem na Weszło.
Jesteśmy realnie zagrożeni przyjściem Bednarza na dyrektora sportowego - w takiej sytuacji kontrakt z tym gościem Wisła powinna przedłużyć NATYCHMIAST bo znowu będą testy 3456 ogórków i grubasów z drugiej ligi Zimbabwe :/
|
Też uważam, że Pareiko powinien zostać. Tym bardziej, że nauczył się języka jak można z tego wywiadu wyczytać. Zaaklimatyzował się u nas, ma ambicje i chęć do gry, do tego to jeden z najlepszych bramkarzy w Ekstraklasie. Owszem, czasem zdarzają mu się błędy (np z Zagłębiem) ale tych nie popełnia tylko ten, który nic nie robi. Wiek w wypadku bramkarza nie ma aż takiego znaczenia, a wręcz działa na plus bo idzie w parze z doświadczeniem. Co do formy fizycznej Sergeja to nikt chyba nie ma zastrzeżeń. Jeśli zakwalifikujemy się do europejskich pucharów to roczny kontrakt mu się należy.