Acapelo napisał(a):

Potrzebujemy latem sensownych kilku transferów. Z zawodników, którzy odejdą Lamey, Paljic i Jirsak są spokojnie do zastąpienia za grosze, Nunez liczę, że się jakoś go uda wykupić/wypożyczyć dalej.
Natomiast lewego obrońcę, skrzydłowego, środkowego pomocnika i napastnika trzeba kupić. Z pucharów jest 3 bańki i liczę, że to pójdzie na wzmocnienia.
|
Nie wiadomo jak z tą kasą będzie, bo jest jakaś "mina" ze sprawą Mandziary i wpływy z UEFA są wstrzymane.