Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 06.03.2012, 22:52
westersyl napisał(a):Wyświetl post
O Robercie Lewandowskim grającym w Zniczu słyszała zdecydowana większość kibiców interesujących się nasza ligową piłą nożna. Chłopaka ładował po dwa, trzy gole na meczi. Strzelał gole, lewą nogą, prawą nogą. Zarówno w tłoku, polu karnym czy zza 16stk. Jaskrawość jego talentu była tak ogromna, że ktoś na stanowisku dyrektora sportowego w mistrzu polskim szukającym środkowego wysokiego napastnika, który sam twierdzi że polityka tego klub ma bazować na szukaniu okazji powinien zrobić 3 raz więcej niż zrobił aby ten zawodnik wylądował w Wiśle Kraków. Łącznie z zachowywaniem się jak arab na bazarze.

Szukanie bramkarza, środkowego napastnika, czy rozgrywającego było za Bednarza katastrofą. Jacek mimo wszystko miał ten komfort, że w tym klubie byli zdecydowanie lepsi piłkarze, kupił Marcelo, Diaza to grali obok Głowackiego czy Clebera. Szkoda że wtedy nie znalazł nam takiego Melikson bo tamta drużyna zważywszy na silniejszą defensywę mogła zrobić lepsze wyniki w pucharach. .

Miejmy nadzieję, że wróbelki ćwierkające o zatrudnieniu Bednarza, oraz informacje z faktu nie są prawdziwe. Nie wiem czy miał mniej lub więcej kasy na transfery ale umoczył też sporo. Liczmy Kirm 400 k EUR, 400 Łobo, 700 Jirsak - nie wiem na ile dane prawdziwe ale tradycyjnie jeszcze prowizje itp. Do tego Garguła też sporo kosi a pożytku z niego nie oszukujmy się za wiele jeszcze nie mamy.

Pomyłki zdarzają się w transferach zwłaszcza jeśli operuje się tak niskimi kwotami i szuka na niskich pułkach. Jednak o tym że Łobo to słaby piłkarz mógł się przekonać każdy kto w tamtym okresie potrafił włączyć mecz Zagłębia w Canal + zobaczyć Łobo i automatycznie skreślić go po sposobie biegania. Większość kibiców zdaję sobie z tego sprawę że predyspozycjami skrzydłowych są najczęściej szybkość zwrotność, dynamika tym bardziej powinien wiedzieć o tym dyrektor sportowy. Kirm mimo wszystko że lepszy piłkarz niż Łobo to problem z bieganiem również niestety ma.

Przykre jest to że nie zastawiam się teraz nad tym czy Łobo czy Kirm mają lepszą kiwkę tylko czy potrafią biegać jak skrzydłowi.

Opanuj się. W jakiej rzeczywistości Ty żyjesz ?
http://wislakrakow.com/forum/showpos...4&postcount=93
http://wislakrakow.com/forum/showpos...6&postcount=23
http://wislakrakow.com/forum/showpos...8&postcount=98

wtf ? brat bliźniak ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno