Lukasz napisał(a):

|
Mam pytanie: w utrzymanie piłkarza wliczasz jedynie pensje brutto czy tez wliczyć trzeba inne rzeczy np. amortyzacje stadionu?
|
Wiedziałem, że ktoś się pojawi z takim pytaniem.
Nie zbudowałem modelu, by dokładnie oddać księgowość, tylko ogólny zarys, a w zasadzie dopowiedzienie tego, co napisał KOALIK.
PS. Amortyzacja stadionu to koszt stały związany z działalnością klubu, a więc niezwiązany z piłkarzem.
E: @sqall: mówię o suchych liczbach