Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 06.03.2012, 22:43
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie: w utrzymanie piłkarza wliczasz jedynie pensje brutto czy tez wliczyć trzeba inne rzeczy np. amortyzacje stadionu?
Wiedziałem, że ktoś się pojawi z takim pytaniem.

Nie zbudowałem modelu, by dokładnie oddać księgowość, tylko ogólny zarys, a w zasadzie dopowiedzienie tego, co napisał KOALIK.

PS. Amortyzacja stadionu to koszt stały związany z działalnością klubu, a więc niezwiązany z piłkarzem.

E: @sqall: mówię o suchych liczbach