|
Senior Member
Offline
|
#63

05.03.2012, 19:27
|
Ciastek1 napisał(a): 
|
Wie ktoś jaką karę dostał Rudniev za pokazanie liniowemu środkowego palca w ostatnim ligowym meczu ?Pamiętam jaką nagonkę zrobili panowie z Canal + na Rafała Boguskiego przed meczem z Legia i koniec końców został zawieszony .Prym wiódł w nagonce najbardziej irytująca postać tej stacji czyli "ekspert" Wieszczycki .
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...e09c&_ticrsn=3
4 tys złotych kary.
|
|