Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
marcinmirek
Junior Member
Od: 09.2008
Skąd: Klucze Kettering
Offline
#
27
05.03.2012, 05:48
skoro Lech nie gra z Górnikiem wie ktoś kto nie zagra z kuchenek w meczu z nami za żółte kartki
marcinmirek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinmirek
Znajdź inne posty napisane przez marcinmirek