Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 04.03.2012, 13:05
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Basałaj wysłał Małeckiego na urlop a teraz chyba już ma chuja... do gadania skoroi Probierz pytany o Małeckiego odpowiada że będzie o tym rozmawiał z właścicielem klubu.
Druga opcja Probierz ma jaja, i nie zamierza w klubie pełnić funkcji marionetki tym samym kopie w .... Basałąja za co wielkie brawa.
Uleganie Basałajowi skończy się tym, że i tak zostaniesz kopnięty w .... przy pierwszej okazji, a nasz genialny prezes umyje ręce mimo, że to on w dużej mierze odpowiada za obecną sytuację Wisły (jego genialne transfery przed przyjściem Valcxxa).

Probierz ma w .... (a przynajmniej powinien) to, czy Basałaj zachowa twarz. Właściciel i tak rozliczy go z wyników i nie będzie go obchodziło, że miał dwóch skrzydłowych z czego jeden wytrzymuje siedemdziesiąt minut, a drugi to Kirm. Doszliśmy do sytuacji, gdzie każdy walczy o swoje i ma w .....e wcześniejsze ustalenia. Przykłady Maaskanta i Moskala działają pouczająco...
Ostatnio edytowane przez FraMat : 04.03.2012 o godz. 18:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując