Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 04.03.2012, 12:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza bramka szczęśliwa w 8 min, ustawiająca mecz, druga bramka karny gwizdnięty przez Borskiego. Przecież to typowy fart, fuks itd.
Rzut rożny i błąd Lechii w kryciu. Szczęście? Bez przesady.

Rozumiem, że Wiśle nie można gwizdać karnych?
Sama noga uniesiona na wysokość powyżej pasa to niebezbieczne zagranie "nagradzane" pośrednim rzutem wolnym. Kopnięcie tak uniesioną nogą przeciwnika w pachę to faul. Faul w polu karnym "nagradzany" jest rzutem karnym.

Gdzie tu fuks? Że sędzia zauważył?

Byliśmy poza tym bliżej strzelenia trzeciej bramki niż Lechia strzelenia kontaktowej.

Spokojne, zasłużone zwycięstwo, najspokojniejszy mecz od dawna. Nieefektowne ale pewne.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując