Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17732
Stary 04.03.2012, 01:33
mihaq napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam pół żartem, ale pół serio, czy Genkov nie pasowałby bardziej jako defensywny pomocnik. Przeciez on gra mniej więcej to samo co Wilk tylko, że bliżej bramki rywala. Oczywiście nic takiego nie nastąpi, ale myśle, że bardzo dobrze by sobie radził
Genkov to defensywny napastnik. Najlepszy w lidze.
Nie widzę sensu zmieniania mu pozycji. Widzisz kogoś lepszego do gry w destrukcji pod polem karnym przeciwnika?
No dobra, Kirm, ale on przerywa nasze akcje.

Swoją drogą, jak bardzo futbol się zmienił przez ostatnie dwa lata... Kiedyś napastnicy zajmowali się strzelaniem bramek. Taki Brożek brał piłkę i próbował coś ustrzelić, całkiem często mu to nawet wychodziło.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując