blanco napisał(a):

|
Byłeś na meczu,że tak piszesz ?
|
Nie, nie byłem. Za stary jestem żeby się dalej włóczyć po Polsce. Wyrosłem z tego. Natomiast na przebitkach w TV widziałem więcej życia u Probierza niż u poprzedników podczas sumy większości meczów ligowych na naszym stadionie ( chodzę na każdy mecz u nas).
Nie twierdzę, że wrzaski na zawodników są jedyną metodą polepszania gry ale jak się ma drużynę składającą się w większości z zawodników o mentalności muła to wiem jedno - muła trzeba ciągle poganiać i to mi się u Probierza podoba. Nie wiem czy zbawi Wisłę, pewnie tradycyjnie jak 20 poprzedników nie, ale odpowiada mi jego styl.