Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 03.03.2012, 20:33
blanco napisał(a):Wyświetl post
Byłeś na meczu,że tak piszesz ?
Nie, nie byłem. Za stary jestem żeby się dalej włóczyć po Polsce. Wyrosłem z tego. Natomiast na przebitkach w TV widziałem więcej życia u Probierza niż u poprzedników podczas sumy większości meczów ligowych na naszym stadionie ( chodzę na każdy mecz u nas).

Nie twierdzę, że wrzaski na zawodników są jedyną metodą polepszania gry ale jak się ma drużynę składającą się w większości z zawodników o mentalności muła to wiem jedno - muła trzeba ciągle poganiać i to mi się u Probierza podoba. Nie wiem czy zbawi Wisłę, pewnie tradycyjnie jak 20 poprzedników nie, ale odpowiada mi jego styl.
Odpowiedz cytując