Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.03.2012, 01:34
wanciak86

Spoko, to tylko jeden głos odmienny, Lechia-Wisła-Śląsk, razem. Na boisku szukamy zwycięstwa, a poza nim jesteśmy razem i życzymy
sobie wszystkiego co dobre.

! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.03.2012 o godz. 01:38.
Odpowiedz cytując