wanciak86
Spoko, to tylko jeden głos odmienny, Lechia-Wisła-Śląsk, razem. Na boisku szukamy zwycięstwa, a poza nim jesteśmy razem i życzymy
sobie wszystkiego co dobre.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.03.2012 o godz. 01:38.
|