Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 02.03.2012, 18:24
neq. napisał(a):Wyświetl post
co byście polecili n 1 auto ? zdałem prawko w tym tygodniu i mam zamiar w wakacje( po maturze ) iść do pracy i zarobić na jakiś wóz
Osobiście nie polecam kupować. Auto kosztuje, nie tylko sama gotówka na jego zakup ale ubezpieczenie paliwo, serwisowanie.. A druga sprawa że w wakacje nie zarobisz nie wiadomo jakiej kasy żeby sobie w miare odłożyć na paliwo... Ale to sobie przemyśl i zdecyduj... Może lepiej sie objeździć autem mamy/taty ?
Pozdro
Odpowiedz cytując