Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8008
Stary 02.03.2012, 16:56
marian paździoch napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś czy w dzień meczu z Lechem będzie można spokojnie nabyć bilet i wyrobić KK ?
Mysle ze nie bedzie problemu, ale badz pod kasami 2h przed meczem (potem jest cholerna kolejka)
Odpowiedz cytując