szprotson napisał(a):

dlaczego?
Basałaj nie wiem czy pamiętacie obiecał załatwić kilka spraw.Wywiązał sie jak powinien i jak obiecywał ? NI CHUJA
wiec nie dziwie sie ze własciciel ma go w dupie.
|
Nie myślałem o właścicielu (który ma do tego swoje święte właścicielskie prawo), ale o zawodniku i nowym trenerze.