Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17685
Stary 02.03.2012, 13:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
dlaczego?
Basałaj nie wiem czy pamiętacie obiecał załatwić kilka spraw.Wywiązał sie jak powinien i jak obiecywał ? NI CHUJA
wiec nie dziwie sie ze własciciel ma go w dupie.
Nie myślałem o właścicielu (który ma do tego swoje święte właścicielskie prawo), ale o zawodniku i nowym trenerze.
c.d.n.
Odpowiedz cytując