Dariook napisał(a):

|
A nie mówiłem... Mały - WELCOME BACK !
|
Basałaj na konferencji powiedział wyraźnie,że zmiana trenera NIC NIE ZMIENIA w kwestii Partyka. Zawiesił go zarząd czyli Cupiał a nie trener.
Małeckiego na wiosne juz nie zobaczymy i warto z tym sie pogodzic,jak ktos jest głupi to niech cwiczy na schodach w parku.