Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 01.03.2012, 16:41
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
A miałem taki fajny dzień, a ta wiadomość cały dzień mi zruinowała. 1906% Poparcia dla Kazimierza Moskala!!!
Popieram Cie w 100% powinni dac jeszcze conajmniej 2 mecze szansy dla Kazika a n9ie tak od razu
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując