Verbrecher napisał(a):

Maly robil by rajdy , jeden na 4 by mu wychodzily , szarpalby gre do przodu , przez swoje rajdy zawsze podwajaja czy potrajaja jego krycie na skrzydle co zrobilo by wiecej miejsca na prawej flance czy w srodku , nie ma skrzydlowego ktory wygrywa kazdy pojedynek , smiem stwierdzic ze gralibysmy teraz z Hanowerem jesli Malecki zagral by w Liege !!!!!!!!!!!!!
Wine za odpadniecie ponosi min. Basalaj za zawieszenie Maleckiego !!!! A i Kazek nie jest bez winy , jest manipulowany przez Basalaja , sprawa Maleckiego , Bitona , sparing z Sandecja - jakos nie jestem w stanie dac wiary ze to wszystko wymyslil sobie Moskal , chcialbym sie mylic , niestety inaczej to wyglada , smutne ...(
|
Gdyby umiał wziąc te krycie i celnie podac komuś to faktycznie byłoby fajnie.