KamAr napisał(a):

|
Tutaj się nie zgodzę. Trzeba umieć wykorzystać błędy przeciwnika. Legia moim zdaniem w chwili obecnej ma ogromną szansę na tytuł. Śląsk będzie miał trudność utrzymać wysoki poziom do końca - choć majstra życzę im z całego serca.
|
Zgadzam się! Błędy należy wykorzystywać. Ale wierzysz w taką metamorfozę, aby Legia dostając dwójkę w Zabrzu nagle urosła w siłę i bezproblemowo wygrała we Wrocławiu? Pierwsza minuta meczu, fatalny błąd Piatrasiaka i bramka na 0:1, to ustawiło mecz! Odnośnie drugiej bramki... jakim cudem piłka przeszła po ziemi z rożnego przez całe pole karne do stojącego przed nim zawodnika. Jeszcze ten strzał, bierność obrońców. Trzeci gol to strzał życia Serba. Jedynie czwartą bramkę z rożnego wypracowali sobie goście. Co nie zmienia faktu, że wygrali zasłużenie, choć z dużą pomocą Śląska, bo tracąc dwie bramki w 14 minut, to wszystkie założenia taktyczne biorą "w łeb". Legia jeszcze pogubi punkty. Natomiast my od następnej kolejki musimy rozpocząć marsz zwycięstw, przecież 11 wygranych daje nam jeszcze realne szanse aby myśleć o mistrzostwie

))!! Pozdrawiam