Kurz napisał(a):

Byłem pewny, że ci, którzy ucztowali na grobie Maaskanta i najgłośniej skandowali Moskal, po kilku meczach rundy wiosennej będą chcieli wywozić go na taczkach. Taka już specyfika naszego narodu.
Z drugiej strony wypieranie rzeczywistości ma wiele zalet, bo o wiele łatwiej pogodzić się z myślą, iż winny jest trener lub obcokrajowcy, niż faktem, że po prostu popadamy w przeciętność.
|
Będąc dokładnym - pominąłeś kilka elemenów

1. Winni są polscy piłkarze "polskie drewno"
2. Winna jest polska mysl szkoleniowa
3. Winny jest Małecki

4. Winny jest trener
5. Winny są obcokrajowcy