Reksio33 napisał(a):

|
Ma ktoś może fotkę widoku na murawę z tych dolnych narożników co są tam najtańsze bilety?
|
Ja bylem na ingauracji nowego stadionu w tamtym miejscu i musze przyznac, ze sa to miejsca z ograniczona widocznoscia przez mury skyboxow (tak ze nie widac jednej bramki, jak sie siadzi "wyzej" to i pewnie polowy boiska; na siedzaco w ogole nie wiele widac). Oczywisicie jak siadziesz blizej G lub C wtedy bedzie OK, ale przy wschodniej lub zachodniej, wtedy widac mniej. Aha pisze o obecnym sektorze rodzinnym.