Wyświetl pojedynczy post
Marsinel
Junior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków N-H Z.W.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20516
Stary 28.02.2012, 07:12
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś może fotkę widoku na murawę z tych dolnych narożników co są tam najtańsze bilety?
Ja bylem na ingauracji nowego stadionu w tamtym miejscu i musze przyznac, ze sa to miejsca z ograniczona widocznoscia przez mury skyboxow (tak ze nie widac jednej bramki, jak sie siadzi "wyzej" to i pewnie polowy boiska; na siedzaco w ogole nie wiele widac). Oczywisicie jak siadziesz blizej G lub C wtedy bedzie OK, ale przy wschodniej lub zachodniej, wtedy widac mniej. Aha pisze o obecnym sektorze rodzinnym.
Odpowiedz cytując