HEDu napisał(a):

Chyba ostatni zawodnik jakiego chciałbym w Wiśle oglądać. Piłkarsko - grajek jakich sto w ekstraklasie. Rzadko się wyróżnia, wielkie wahania formy średnio wyjdą mu max. 3 mecze na rundę. Poza tym były gracz Lecha, Sandecji i Legii. Z Korony jeszcze ciekawym zawodnikiem jest Jovanović (nie przytaczajcie proszę pajacowania w Krakowie).
HEDu napisał(a):

|
Janoszka (na pewno nie gorszy niż Kirm)
|
Niestety nawet na tle Kirma wypada blado - wiatru raczej wielkiego na lewej stronie nie robi z asystami i bramkami też nie najlepiej. 0 bramek i 4 asysty także szału nie ma.
Kontrakt po sezonie kończy się też dwójce obrońców z Lechii Gdańsk - Bąkowi i Kożansowi - szczególnie tym pierwszym można by było się zainteresować.