xanti1906 napisał(a):

|
Jasne, zgadzam się, ale chodzi mi o sam skład, piłkarzy. Nie trener i jego taktyka na dany mecz. Indywidualnie są to grajki na pierwszą trójkę pod względem piłkarskim. Pod względem mentalnym niestety większość nadaje się na dolną połówkę tabeli.
|
Ja bym ich tak surowo nie osądzał, są po prostu słabsi niż poprzednicy i to wyraźnie. Niech za przykład posłuży nam Garguła. Jeśli nie jest w stanie załapać się na ławkę rezerwowych w słabej reprezentacji Polski (chodzi mi o środek pomocy), to czego my właściwie oczekujemy. A mentalnie... to właśnie Wisła sprzed lat była cienka. Tylko, że w najlepszym okresie mieliśmy 5 takich ofensywnych zawodników jak Melikson albo lepszych, którzy wygrywali, nawet jak spacerowali po boisku i opieprzali się na całego.