Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 28.02.2012, 01:08
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Jasne, zgadzam się, ale chodzi mi o sam skład, piłkarzy. Nie trener i jego taktyka na dany mecz. Indywidualnie są to grajki na pierwszą trójkę pod względem piłkarskim. Pod względem mentalnym niestety większość nadaje się na dolną połówkę tabeli.
Ja bym ich tak surowo nie osądzał, są po prostu słabsi niż poprzednicy i to wyraźnie. Niech za przykład posłuży nam Garguła. Jeśli nie jest w stanie załapać się na ławkę rezerwowych w słabej reprezentacji Polski (chodzi mi o środek pomocy), to czego my właściwie oczekujemy. A mentalnie... to właśnie Wisła sprzed lat była cienka. Tylko, że w najlepszym okresie mieliśmy 5 takich ofensywnych zawodników jak Melikson albo lepszych, którzy wygrywali, nawet jak spacerowali po boisku i opieprzali się na całego.