Wojtas napisał(a):

|
tak szanujecie Moskala,"kibice".
|
Byłem pewny, że ci, którzy ucztowali na grobie Maaskanta i najgłośniej skandowali Moskal, po kilku meczach rundy wiosennej będą chcieli wywozić go na taczkach. Taka już specyfika naszego narodu.
Z drugiej strony wypieranie rzeczywistości ma wiele zalet, bo o wiele łatwiej pogodzić się z myślą, iż winny jest trener lub obcokrajowcy, niż faktem, że po prostu popadamy w przeciętność.