Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1448
Stary 28.02.2012, 00:58
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
tak szanujecie Moskala,"kibice".
Byłem pewny, że ci, którzy ucztowali na grobie Maaskanta i najgłośniej skandowali Moskal, po kilku meczach rundy wiosennej będą chcieli wywozić go na taczkach. Taka już specyfika naszego narodu.

Z drugiej strony wypieranie rzeczywistości ma wiele zalet, bo o wiele łatwiej pogodzić się z myślą, iż winny jest trener lub obcokrajowcy, niż faktem, że po prostu popadamy w przeciętność.
Odpowiedz cytując