Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 28.02.2012, 00:55
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy, ale też w meczach z powyższymi drużynami (może poza Lechem), to my musimy prowadzić grę, a nie one i najwyraźniej w tym składzie nie jesteśmy do tego zdolni. Nie muszę chyba dodawać (ale dodam ), że pod wieloma względami murowanie bramki i czyhanie na błędy przeciwnika jest łatwiejsze od prowadzenia ataku pozycyjnego.
Jasne, zgadzam się, ale chodzi mi o sam skład, piłkarzy. Nie trener i jego taktyka na dany mecz. Indywidualnie są to grajki na pierwszą trójkę pod względem piłkarskim. Pod względem mentalnym niestety większość nadaje się na dolną połówkę tabeli.