gigant napisał(a):

Kur.wa to byłoby piękne. Do pucharów wchodzimy z PP, Śląsk mistrzem, Lechia zostaje, parchy lecą w otchłań.
Jestem jak najbardziej za. Daję 100 zł za taki rozwój wypadków.
|
Lipa, bo dodał nam 2 pkt. do obecnego stanu. Co oznacza, że nie wygralibyśmy derbów
