Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19003
Stary 28.02.2012, 00:00
gigant napisał(a):Wyświetl post
Kur.wa to byłoby piękne. Do pucharów wchodzimy z PP, Śląsk mistrzem, Lechia zostaje, parchy lecą w otchłań.
Jestem jak najbardziej za. Daję 100 zł za taki rozwój wypadków.
Lipa, bo dodał nam 2 pkt. do obecnego stanu. Co oznacza, że nie wygralibyśmy derbów
Odpowiedz cytując