snyrting napisał(a):

Ogryzek no co ty nie powiesz, że to Cupiał podejmuje decyzje w sprawie Wisły. Dotąd byłem przekonany, że wszelkie ustalenia zapadają na forum...
Nie pamiętam jakie stanowisko przyjmowałeś w czasach tzw. "późnego Maaskanta" więc nawet nie wiem czy te słowa są skierowane do Ciebie. Jeżeli stałeś po stronie zwolenników rewolucji, to sam sobie jesteś winny. Zamiast brać te słowa do siebie, zastanów się, czy miałeś rację te kilka miesięcy temu.
|

Nie wiesz a piszesz a to ci klops.
Chyba dalej u kolegi "pomroczność jasna"
Czym innym jest być za zwolnieniem Maaskanta a czym innym bycie zwolennikiem Kazia Moskala. To nie to samo.
Jeszcze czym innym (o czym pisze Willow) jest być za zwolnieniem Maaskanta np mając innego dobrego kandydata już zaklepanego (np w przerwie sezonu, po sezonie) a czym innym jest wywalenie Maaskanta natychmiast i wsadzenie Kazia.
Nie przypadł mi wczesny"pseudobarceloński" i późny "bez obrony" Maaskant do gustu. Tylko środkowy "defensywny"
Dlatego miałem i mam bardzo ambiwalentne zdanie na temat jego zwolnienia. Tak jak byłem przeciwnikiem zwolnienia Skorży czy Petrescu. To z Maaskantem do końca nie wiem. (nie wiem czy by się naprawił)
Ale akurat tego jestem pewien że nawet jeśli Maaskanta należało zwolnić to w przerwie mając dobrego kandydata.