Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15870
Stary 27.02.2012, 12:33
Szpen napisał(a):Wyświetl post
coś o plaiwach w PL. wiem, wiem że z Wyborczej, ale warto przeczytać, bo wypowiada się szef BP na Polskę:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,...a_bariera.html
Nie linkuj, bo wejście na tą stronę to jak wsadzenie ręki do g....a. Wklej tekst z łaski swojej, żeby przeczytać albo streść.