Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 27.02.2012, 11:46
snyrting napisał(a):Wyświetl post
P
Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno.

Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno.

Niestety ale ten kres sukcesów z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjdzie już za rok, kadra Wisły to dramat a do tego czeka nas dziura kadrowa w lecie na zalatanie, której pieniedzy nie ma. Sklad oparty w bardzo duzej mierzena na zawodnikach wiekowych, wypozyczeniach, do tego slynne 2 jedenastki - sztuki sie zgadzaja przydatnosc juz nie. Do tego brak wychowankow. Zjadamy wlasny ogon i zaczynamy sie dlawic.

Ten klub trzeba by przebudowac od fundamentów, az po dach. Ale nie oszukujmy sie dopoki jest Cupiał bedziemy "trwać" i nic sie nie zmieni jedynie otoczenie zacznie nas przeganiac.

P.S Wiem ze Basalaj robi to na co pozwala boss, ale obietnice:

- szkólka
- boiska treningowe
- pelny stadion (hehehe my postawilismy na cene biletu Legia na "gwiazdy" i atrakcyjna gre i... niestety oni mieli racje).
- budowa druzyny
- dzialania marketingowe

Co zrobil dotychczas? Nawet w mediach już o nim nie slychac.
Odpowiedz cytując