snyrting napisał(a):

P
Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno.
|
Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno.
Niestety ale ten kres sukcesów z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjdzie już za rok, kadra Wisły to dramat a do tego czeka nas dziura kadrowa w lecie na zalatanie, której pieniedzy nie ma. Sklad oparty w bardzo duzej mierzena na zawodnikach wiekowych, wypozyczeniach, do tego slynne 2 jedenastki - sztuki sie zgadzaja przydatnosc juz nie. Do tego brak wychowankow. Zjadamy wlasny ogon i zaczynamy sie dlawic.
Ten klub trzeba by przebudowac od fundamentów, az po dach. Ale nie oszukujmy sie dopoki jest Cupiał bedziemy "trwać" i nic sie nie zmieni jedynie otoczenie zacznie nas przeganiac.
P.S Wiem ze Basalaj robi to na co pozwala boss, ale obietnice:
- szkólka
- boiska treningowe
- pelny stadion (hehehe my postawilismy na cene biletu Legia na "gwiazdy" i atrakcyjna gre i... niestety oni mieli racje).
- budowa druzyny
- dzialania marketingowe
Co zrobil dotychczas? Nawet w mediach już o nim nie slychac.