Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15868
Stary 27.02.2012, 10:50
coś o plaiwach w PL. wiem, wiem że z Wyborczej, ale warto przeczytać, bo wypowiada się szef BP na Polskę:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,...a_bariera.html