Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18959
Stary 27.02.2012, 07:25
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Będę w szoku jak się po tym podniosą. Dla mnie ich wyjazd do Łodzi to prawie pewne 3 pkt Żydów.
A czemu sie maja nie podniesc? Bylo 4-0 dla Legii bo grali w 10tke a z taka druzyna ciezko o dobry wynik grajac bez jednego zawodnika.
Odpowiedz cytując