0 22 napisał(a):

|
... Dla mnie ich wyjazd do Łodzi to prawie pewne 3 pkt Żydów.
|
Chciałbym, żeby tak było, ale w tym momencie to raczej myślenie życzeniowe. Najpewniej - jak w 90% meczów wyjazdowych - Śląsk w Łodzi się "zamuruje", a potem wciśnie coś po rogu / wolnym / lub z kontry.
Nie ma co liczyć, że będą prezenty w pierwszych minutach (jak nam) rozdawać co mecz
