Ogryzek napisał(a):

|
Śląsk ktoś powie. Ale grali z czołówką. Owszem tylko 1 punkt i lanie z Legią u siebie, ale zaraz zaczną grac ze słabiakami i nadrobią straty.
|
Będę w szoku jak się po tym podniosą. Dla mnie ich wyjazd do Łodzi to prawie pewne 3 pkt Żydów.