Dariook napisał(a):

Weź nawet nie strasz.
To co obecnie mamy całkowicie wystarcza by się już martwić.
|
A jak Ci się wydaje, po co nam przy naszej polityce (transfery, szkolenie, marketing, zarządzanie) jest potrzebny taki dyr, sportowy? Zostanie nim jakiś były piłkarz polskiego klubu i starczy. I tak pozycja dyr. sportowego współzależy od kasy, a tej nie ma i nie będzie. Pan Kapka chętny do pomocy zarządowi zawsze będzie.