Dariook napisał(a):

Ty mnie kolego oceniłeś po błędach a ja jego po wynikach.
Zapomniałeś także że ja posiadam opcję "edytuj" wiec twoje porównanie traci w tym momencie sens. 
Nazwy państw i ich mieszkańców ZAWSZE piszemy z wielkiej litery! nawet w narzędniku ! Inteligencie.
|
niemcy to niemcy, pisownią pokutują za swoje, nawet jak się ma nazwisko Paljic.
Posiadanie opcji EDYTUJ nie zwalnia od jej używania.
Dajcie Moskalowi czas. Każdemu trenerowi dajcie czas.