Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 26.02.2012, 23:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ty mnie kolego oceniłeś po błędach a ja jego po wynikach.
Zapomniałeś także że ja posiadam opcję "edytuj" wiec twoje porównanie traci w tym momencie sens.



Nazwy państw i ich mieszkańców ZAWSZE piszemy z wielkiej litery! nawet w narzędniku ! Inteligencie.
niemcy to niemcy, pisownią pokutują za swoje, nawet jak się ma nazwisko Paljic.

Posiadanie opcji EDYTUJ nie zwalnia od jej używania.

Dajcie Moskalowi czas. Każdemu trenerowi dajcie czas.
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 26.02.2012 o godz. 23:10.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując