willow napisał(a):

W Podbeskidziu jest za to zajebista kasa. I w Koronie. I tam sobie trenerzy wybierają grajków, jakich chcą.
I fajnie, że zamieniłeś w końcu Mourinho na Fergusona.
Pobudka człowieku.
|
ale tam nie ma presji wyniku, niczego. Remis to sukces, a u nas porażka. Oni mogą grać z kontry a my mamy atakować, bo my jesteśmy Wisła. Pamiętacie jak napierniczaliście na Maskanta, że gra dwoma defensywnymi pomocnikami, itp.
cóż, każdy ma prawo do swojej opinii. Dla mnie kadry są po prostu słabe i nikt tego nie zmieni, bez zmiany tych kard. Trudno - musicie zrozumieć, że jeśli chcecie nadal kibicować Wiśle Kraków to powinniście zmienić spojrzenie na to co jest najważniejsze. Piłka i wyniki muszą zejść na drugi plan, a podstawą powinna być atmosfera na stadionie i wspólnota między kibicami. BO WISŁA TO MY, a nie Bunoza, Garguła czy Jaliens.