gigant napisał(a):

|
Legia w takiej formie jest raczej poza zasięgiem wszystkich.
|
Uwielbiam takie stwierdzenia. Szczególnie po tym co Zabrze z nimi zrobiło tydzień temu. Tutaj im się mecz ułożył i sobie grają na luzie z przewagą jednego gościa i wielkie mi "poza zasięgiem". Za tydzień ŁKS się zamuruje, skończy się 0-0 i będzie wielki gadanie, że nikt nie chce mistrza, że tak słabego mistrza to już dawno nie było i blablabla.