Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54440
Stary 26.02.2012, 14:30
Mocny napisał(a):Wyświetl post
az dziw bierze ze osoba ktora .......ila takie kocopoły w temacie o Maleckim , tym razem napisala tak celnego i madrego posta (bez ironii)



ze swojej strony napisze tylko ze niewykupienie Bitona to bedzie najwieksza porazka naszej polityki transferowej , gość sie sprawdzil na wszystkich frontach , i liczenie na to ze taniej znajdziemy kogos tej klasy jest smieszne , to bedzie czysta loteria , a Dudu jest juz sprawdzony
Gdyby Biton grał tak jak w poprzedniej rundzie to można byłoby go wykupić za 1.6 mln euro po to tylko, aby sprzedać go za chwilę za kasę porównywalną do Marcelo. Tak jednak i go nie wykupimy i nie skorzystamy z tej drugiej metody. Szkoda bo zawodnik dobry, wart tej kasy. Tym bardziej jak nie tacy piłkarze z naszej ligi odchodzili za granicę za większe pieniądze.
Odpowiedz cytując