|
w ramach ciekawostki, bo nie wiem czy ktoś miał z Was kiedyś styczność z taką sytuacją:
Gram Manchesterem United mecz ligowy z jakimś średniakiem.
Moi zawodnicy otrzymują 6 żółtych kartek w tym meczu.
A po spotkaniu Komisja Ligi każe mnie.... kwotą 112 tysięcy złotych ( mam ustawione PLN-y jako walutę główną ) za brak dyscypliny w drużynie ;-)
|